See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistische veiligheidsuitrusting
Beschreibung: Het betreft een aanbesteding specialistische veiligheidsuitrusting voor inzetkleding en ballistisch materiaal. Perceel A inzetkleding Douane €217.200,- Perceel A inzetkleding FIOD € 134.660,- Perceel B ballistisch materiaal Douane € 1.210.400,- Perceel B ballistisch materiaal FIOD € 727.824,-
Interne Kennung: IUC23-682
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A inzetkleding
Beschreibung: De Douane en FIOD hebben inzetkleding nodig om veilig en efficiënt te kunnen werken tijdens risicovolle operaties. Voorbeelden van inzetkleding zijn: inzet/outdoor broek, gevechtsjack, windstopper, jassen, combatshirt, inzetshirt, wapentassen en snij- en steekwerende handschoenen. Perceel A inzetkleding Douane €217.200,- Perceel B inzetkleding FIOD € 134.660,- Totaal: € 351.860,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B ballistisch materiaal
Beschreibung: Het ballistisch materiaal is essentieel voor bescherming van de medewerkers van de Douane en de FIOD. Het ballistisch materiaal omvat producten zoals ballistische vesten, ballistische helmen met vizieren en ballistische schilden die ontworpen zijn om bescherming te bieden tegen in ieder geval vuurwapenprojectielen. Perceel B ballistisch materiaal Douane: € 1.210.400,- Perceel B ballistisch materiaal FIOD: € 727.824,- Totaal: € 1.938.224,-
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IUC23-682
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18143000 Protective gear
Additional classification (cpv): 35800000 Individual and support equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A inzetkleding
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B ballistisch materiaal
Internal identifier: 2