See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń
Beschreibung: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń - 29 zadań asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 561431-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Stent szyjny zapobiegający mikroembolizacji naczyń mózgowych – 100 szt.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Stent do naczyń nerkowych z systemem wprowadzającym monorail – 10 szt.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Stent samorozprężalny do naczyń obwodowych kompatybilny z prowadnikiem 0.018 i 0.035 – 30 szt.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Cewnik balonowy uniwersalny – 150 szt.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Cewnik balonowy uniwersalny – 400 szt.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Cewnik balonowy wysokociśnieniowy, kompatybilny z prowadnikiem 0.035 – 10 szt.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Cewnik Fogarty’ego dwukanałowy – 150 szt.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zestaw wprowadzający – 1 000 szt.