2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i naprawy urządzeń transportu bliskiego (UTB) w budynku siedziby AMW OReg w Gdyni ul. M. Curie-Skłodowskiej 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i napraw urządzeń transportu bliskiego (UTB) w budynku siedziby AMW OReg w Gdyni przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 19
Interne Kennung: BP-DZP.2610.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i napraw urządzeń transportu bliskiego (UTB) w budynku siedziby AMW OReg w Gdyni przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 19.