205727-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationstechnologiedienste – Poskytování redakčních služeb pro portál BusinessInfo.cz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování redakčních služeb pro portál BusinessInfo.cz
Beschreibung: 1) Poskytování redakčních služeb (zpracování, tvorba a publikace obsahu) pro portál BusinessInfo.cz prostřednictvím redakčního systému Zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Redakční služby se skládají zejména z následujících činností: a) Zpracování pasivního obsahu, zejména veškerých textových podkladů od cca 30 partnerských institucí Portálu do formátu vhodného (formát a kvalita obsahu odpovídající stávající produkci) k publikaci na Portál. b) Zpracování aktivního obsahu, zejména vlastní tvorba textů, článků a databází minimálně na technické, kvalitativní a kvantitativní úrovni současného Portálu. c) Zpracování odborného obsahu Portálu – zejména právní či daňové texty, ale i dalšího obsahu s charakterem odborného textu, přičemž konkrétní zaměření na odbornost vychází z ad hoc projektů realizovaných na portálu BusinessInfo.cz na základě aktuálních požadavků realizátora, provozovatele a gestora projektu. d) Práce s CMS redakčním systémem Zadavatele (CMS postavené na Wordpress a systém Projektového řízení pro vykazování redakční činnosti spravovaný Zadavatelem). e) Tvorba struktury obsahu, správa informací v databázích, kontrola URL. f) Aktualizace a monitoring textů a obsahu, správa databází Portálu. g) Zpracování audio-video obsahu a publikace na Portále a souvisejících sociálních sítích. h) Obsahový a základní funkční dohled nad Portálem. i) Správa obsahu cizojazyčných verzí Portálu: angličtina. j) Správa všech modulů Portálu, včetně Kalendáře akcí a modulu Nástroje a formuláře a zajištění souvisejících specifických činností jako je například tvorba elektronických formulářů. k) Správa specializovaných modulů třetích stran, jako je například Single Digital Gateway, na portálu BusinessInfo.cz. l) Zpracovávání a správa mimořádných projektů dle požadavků Zadavatele typu Souhrnné teritoriální informace, Exportní příležitosti, Aktuality z teritorií včetně správy externích microsites jako je například Exportmag.cz, apod., a to v rozsahu od tvorby obsahu až po součinnost při technické realizaci, jako je například tvorba specializovaných tematických microsite (včetně přípravy strategie a kampaní s cílem zvýšení návštěvnosti). m) Správa a provoz redakční pošty Office 365. n) Správa účtů portálu na sociálních sítích a prezentace portálu na sociálních sítích včetně rozvoje sítě odběratelů. o) Tvorba a správa veškerého uvedeného obsahu (bod 1 a–1 n) bude probíhat primárně na systémech Zadavatele, zejména CMS BusinessInfo.cz Wordpress a SINPRO, ale dle potřeby a požadavků partnerů portálu může probíhat i na dalších systémech (partnerů Portálu), pro práci je tedy nutná garance Dodavatele, že všichni členové redakčního týmu zodpovědní za plnění jednotlivých služeb jsou technicky na takové úrovni, aby minimálně na uživatelské úrovni pracovali v systému Wordpress, po zaškolení byli schopni spravovat projekty a úkoly v projektovém systému Zadavatele, dokázali pracovat s interními databázemi typu SINPRO a MS SharePoint, pro potřeby realizace úkolů minimálně na uživatelské úrovni ovládali práci v programech z balíčku MS Office a Google Workspace, byli seznámeni s AI nástroji pro práci redaktora. Další technická specifikace dovedností jednotlivých členů týmu je navíc doplněna u požadavků na konkrétní členy týmu. p) Poskytování služeb kontaktního centra pro zodpovídání dotazů uživatelům Portálu. q) Všechny výše uvedené činnosti budou vykonávány na základě strategie, jejímž cílem je růst kvality obsahu a růst návštěvnosti (například kvalitní SEO atp.). Všechny aktivity budou probíhat na základě obsahového a publikačního plánu navrženého Dodavatelem a schváleného Zadavatelem. Plán bude realizován na každý rok plnění, s detailem na měsíce a validací a zpřesněním na týdny. 2) Poskytování služeb spojených s provozem a rozvojem Portálu: a) Kontinuální evidence a vyhodnocování požadavků Zadavatele a uživatelů Portálu týkajících se provozu a rozvoje portálu, redakčního systému pro potřeby zkvalitňování práce redakce a portálu. b) Kontinuální rozvoj portálu v podobě námětů na inovace v rovině obsahové i technické včetně evidence a vyhodnocování těchto změn, příprava měsíčních či dlouhodobějších redakčních plánů a strategií. c) Implementace nových technologií do rutinní redakční práce s cílem zefektivňovat práci redaktora i procesy, například implementace AI nástrojů, garance pružného onboardingu v případě, že Zadavatel doporučí využívání nových technologií nebo software. 3) Zajištění, udržení a rozvoj sítě kontaktů: a) Spolupráce při zajištění součinnosti s partnery portálu (ministerstva a podřízené organizace) a jednání s nimi. b) Vytváření správa a rozvoj sítě kontaktů a relevantních partnerů pro potřeby publikace portálu BusinessInfo.cz. c) Rozvoj sítě kontaktů i spolupracujících partnerů, d) Strategie pro partnerství.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1