See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia badań społecznych z obszarów ekonomii społecznej oraz włączenia społecznego w związku z realizacją projektu pn.: „Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia badań społecznych z obszarów ekonomii społecznej oraz włączenia społecznego w związku z realizacją projektu pn.: „Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie 2. Postępowanie podzielone jest na części: 1) Część 1 - Badania w obszarze ekonomii społecznej; 2) Część 2 - Diagnozowanie i monitorowanie sytuacji regionalnej; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a – część 1, 1b – część 2.
Vorherige Bekanntmachung: 562-2025
Interne Kennung: DSP.PN.2311.54.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1023809 - pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Badania w obszarze ekonomii społecznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia badań społecznych z obszarów ekonomii społecznej oraz włączenia społecznego w związku z realizacją projektu pn.: „Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie 2. Postępowanie podzielone jest na części: 1) Część 1 - Badania w obszarze ekonomii społecznej; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a – część 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Diagnozowanie i monitorowanie sytuacji regionalnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia badań społecznych z obszarów ekonomii społecznej oraz włączenia społecznego w związku z realizacją projektu pn.: „Efektywna polityka społeczna w województwie lubelskim” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie 2. Postępowanie podzielone jest na części: Część 2 - Diagnozowanie i monitorowanie sytuacji regionalnej; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1b – część 2.
Interne Kennung: Część 2