205751-2025 - Wettbewerb
Polen – Berufsausbildung – Realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części. Zamówienie podzielone jest na XVII części: Część I - Przeprowadzenie pięciu dwudniowych szkoleń wyjazdowych; Część II - Przeprowadzenie szkolenia pn. Metody pracy nauczyciela przygotowujące ucznia do funkcjonowania na rynku pracy - w formie stacjonarnej; Część III - Przeprowadzenie szkolenia pn. Rozwiązywanie problemów - jak uczyć, by działać sprawnie i skutecznie - w formule online; Część IV - Przeprowadzenie kursów językowych - w formie stacjonarnej; Część V - Przeprowadzenie indywidualnych kursów językowych - w formule online; Część VI - Przeprowadzenie kursów MS Office - w formule online; Część VII - Przeprowadzenie kursów samochodowych - w formie stacjonarnej; Część VIII - Przeprowadzenie kursów dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z informatyką - w formule online; Część IX - Przeprowadzenie kursu AutoCad - w formule online; Część X - Przeprowadzenie pakietu szkoleń z programów kadrowo-płacowych - w formie stacjonarnej; Część XI - Przeprowadzenie pakietu szkoleń z programów kadrowo-płacowych - w formule online; Część XII - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z hotelarstwem - w formie stacjonarnej; Część XIII - Przeprowadzenie szkolenia dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z hotelarstwem - w formule online; Część XIV - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z gastronomią - w formie stacjonarnej; Część XV - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z reklamą - w formie stacjonarnej; Część XVI - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z ekonomią - w formie stacjonarnej; Część XVII - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z mechatroniką - w formie stacjonarnej.
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie uproszczenia procedury zgodnie z art. 360 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2023/2878 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 oraz pkt 5.1.9 niniejszego ogłoszenia, b) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, c) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, d) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp ­- jeśli dotyczy, 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia-na-uslugi-spoleczne-i-inne-szczegolne-uslugi-powyzej-kwot-unijnych/?p=2025%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen, 80533200 Computerkurse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Przeprowadzenie pięciu dwudniowych szkoleń wyjazdowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Przeprowadzenie szkolenia pn. Metody pracy nauczyciela przygotowujące ucznia do funkcjonowania na rynku pracy - w formie stacjonarnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Przeprowadzenie szkolenia pn. Rozwiązywanie problemów - jak uczyć, by działać sprawnie i skutecznie - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - Przeprowadzenie kursów językowych - w formie stacjonarnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2c do SWZ 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część IV
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
LosLOT-0005
TitelCzęść V - Przeprowadzenie indywidualnych kursów językowych - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część V
LosLOT-0006
TitelCzęść VI - Przeprowadzenie kursów MS Office - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część VI
Haupteinstufung (cpv): 80533200 Computerkurse
LosLOT-0007
TitelCzęść VII - Przeprowadzenie kursów samochodowych - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część VII
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII - Przeprowadzenie kursów dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z informatyką - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część VIII
LosLOT-0009
TitelCzęść IX - Przeprowadzenie kursu AutoCad - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część IX
LosLOT-0010
TitelCzęść X - Przeprowadzenie pakietu szkoleń z programów kadrowo-płacowych - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część X
LosLOT-0011
TitelCzęść XI - Przeprowadzenie pakietu szkoleń z programów kadrowo-płacowych - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XI
LosLOT-0012
TitelCzęść XII - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z hotelarstwem - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XII
LosLOT-0013
TitelCzęść XIII - Przeprowadzenie szkolenia dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z hotelarstwem - w formule online
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XIII
LosLOT-0014
TitelCzęść XIV - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z gastronomią - w formie stacjonarnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja kursów i szkoleń dla kadry szkół prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (dalej: FE SL 2021-2027), w podziale na XVII części. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2d do SWZ 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XIV
LosLOT-0015
TitelCzęść XV - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z reklamą - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XV
LosLOT-0016
TitelCzęść XVI - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z ekonomią - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XVI
LosLOT-0017
TitelCzęść XVII - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z mechatroniką - w formie stacjonarnej
Interne KennungBZ-ZP.272.11.2.2025.WL - część XVII