See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie zieleni na terenie Miasta i Gminy Sztum
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie zieleni na terenie Miasta i Gminy Sztum, które polega na wykonywaniu następujących zadań: - bieżącym utrzymaniu Bulwaru Zamkowego w Sztumie, - bieżącym utrzymaniu terenów zielonych na terenie Miasta i Gminy Sztum oraz Parku Miejskiego, - bieżące utrzymanie Plaży miejskiej, - bieżące utrzymanie Parku miejskiego, - bieżące utrzymanie miejsca postojowego w Białej Górze. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do Za-proszenia – Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.8.2025/GKiB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001