See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ DOTYCZĄCEJ POSTAW DOROSŁYCH MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO WOBEC IDEI LIFELONG LEARNING
Beschreibung: Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego stosuje się przepisy ustawy Pzp dotyczące zamówień o wartości równej lub wyższej niż kwoty określone w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 2. Zamawiający prowadzi postępowanie z zastosowaniem tzw. ,,procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – JEDZ). 4. Do spraw nieuregulowanych w SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp. 5. Do spraw nieuregulowanych ustawą Pzp mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. 6. Integralną część SWZ stanowią Załączniki nr 1 12 do SWZ, z którymi Wykonawca powinien się zapoznać. 7. Zamawiający: 1) nie dopuszcza składania ofert częściowych, gdyż specyfikacja przedmiotu zamówienia nie uzasadnia potrzeby dokonania podziału na części. Przedmiot zamówienia – usługa badawcza stanowi wewnętrznie spójną całość, której dzielenie byłoby nie tylko zabiegiem sztucznym, ale wręcz niekorzystnym dla osiągnięcia celów badawczych i poddającym w wątpliwość prawidłowość procesu badawczego oraz wiarygodność procesu analitycznego; 2) każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena – zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ; 3) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 4) nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 5) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 6) nie przewiduje zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp; 7) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej i sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego; 8) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 9) nie przewiduje aukcji elektronicznej; 10) nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp; 11) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 12) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia; 8. INFORMACJA DOT. WSPÓŁFINANSOWANA ZAMÓWIENIA ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Zamówienie jest współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Umowy o objęcie projektu wsparciem z Planu Rozwojowego dotyczącą realizacji projektu pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” NUMER UMOWY KPO/22/LLL/U/0016 z późn. zm. Usługa stanowi realizację Zadania 1, podzadania 1.1 w ramach projektu; przedsięwzięcie 1a086. 9. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 10. Zamawiający przewiduje wymagania związane z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy pzp i określa je stosownie do art. 95 ust. 2 ustawy pzp. Szczegółowe informacje w Rozdziale V SWZ. 11. Termin wykonania zamówienia: do 28.04.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego stosuje się przepisy ustawy Pzp dotyczące zamówień o wartości równej lub wyższej niż kwoty określone w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 2. Zamawiający prowadzi postępowanie z zastosowaniem tzw. ,,procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – JEDZ). 4. Do spraw nieuregulowanych w SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp. 5. Do spraw nieuregulowanych ustawą Pzp mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. 6. Integralną część SWZ stanowią Załączniki nr 1 12 do SWZ, z którymi Wykonawca powinien się zapoznać. 7. Zamawiający: 1) nie dopuszcza składania ofert częściowych, gdyż specyfikacja przedmiotu zamówienia nie uzasadnia potrzeby dokonania podziału na części. Przedmiot zamówienia – usługa badawcza stanowi wewnętrznie spójną całość, której dzielenie byłoby nie tylko zabiegiem sztucznym, ale wręcz niekorzystnym dla osiągnięcia celów badawczych i poddającym w wątpliwość prawidłowość procesu badawczego oraz wiarygodność procesu analitycznego; 2) każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena – zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ; 3) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 4) nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 5) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 6) nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp; 7) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej i sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego; 8) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 9) nie przewiduje aukcji elektronicznej; 10) nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp; 11) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 12) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia; 8. INFORMACJA DOT. WSPÓŁFINANSOWANA ZAMÓWIENIA ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Zamówienie jest współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Umowy o objęcie projektu wsparciem z Planu Rozwojowego dotyczącą realizacji projektu pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” NUMER UMOWY KPO/22/LLL/U/0016 z późn. zm. Usługa stanowi realizację Zadania 1, podzadania 1.1 w ramach projektu; przedsięwzięcie 1a086. 9. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 10. Zamawiający przewiduje wymagania związane z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy pzp i określa je stosownie do art. 95 ust. 2 ustawy pzp. Szczegółowe informacje w Rozdziale V SWZ. 11. Termin wykonania zamówienia: do 28.04.2026 r.
Interne Kennung: OKA-II.271.35.2025