205837-2026 - Wettbewerb
Belgien – Betrieb von Sportanlagen – Uitbating van de zweminfrastructuur aan Bonapartedok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitbating van de zweminfrastructuur aan Bonapartedok
BeschreibungUitbating van de zweminfrastructuur aan Bonapartedok
Interne KennungGAC_2025_03807
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2025_03807 - 1
Interne Kennung1