2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing IT-infrastructuur- en beheerdiensten ten behoeve van Regio Gooi en Vechtstreek
Beschreibung: Outsourcing IT-infrastructuur- en beheerdiensten ten behoeve van Regio Gooi en Vechtstreek Zie Selectieleidraad
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Selectieleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen