2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY KRAŚNIK
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY KRAŚNIK dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Zawarte zostaną odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY KRAŚNIK. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez poszczególne jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ) 2. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Bychawskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego • Gminy Annopol • Gminy Bychawa • Gminy Chotcza • Gminy Dzierzkowice • Gminy Garbatka – Letnisko • Gminy Głowaczów • Gminy Gorzków • Gminy Gościeradów • Gminy Grabów nad Pilicą • Gminy Janowiec • Gminy Kazimierz Dolny • Gminy Krasnystaw • Gminy Lubenia • Gminy Rudnik • Gminy Szastarka • Gminy Trzydnik Duży • Gminy Urzędów • Gminy Wilkołaz • Gminy Zakrzówek • Miasta Kraśnik • Gminy Miejskiej Świdnik • Powiatu Kraśnickiego • Miejskiej Biblioteki w Bychawie 3. Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2028 r. wynosi 43 042 593 kWh.
Interne Kennung: RO.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001