205906-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT
BeschreibungDostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych w celu zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa infrastruktury IT
Vorherige Bekanntmachung133937-2026
Interne KennungZP-26-008A-UN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminy podyktowane jest koniecznością pilną potrzebą udzielenia zamówienia ( zawarcia umowy), art. 138 ust.2
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://platformazakupowa.pl/pn/spskm.katowice/proceedings
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZałącznik nr 1
Interne KennungZałącznik nr 1