205907-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Gminy Brzeg
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Gminy Brzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym drogowym na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Brzeg istniejących w dniu zawarcia umowy oraz planowanych w okresie obowiązywania umowy.
Interne Kennung: BI.7243.13.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)