2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem cyfrowego bunkra, znak sprawy: AEZ/S-211/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem cyfrowego bunkra. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 812435-2025
Interne Kennung: AEZ/S-211/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem cyfrowego bunkra
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem cyfrowego bunkra. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.