206053-2026 - Ergebnis
Polen – Elektronische Datenverwaltung – Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu wsparcia procesów IT (helpdesk, zarządzanie wnioskami i uprawnieniami)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu wsparcia procesów IT (helpdesk, zarządzanie wnioskami i uprawnieniami)
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wdrożenie oraz zapewnienie serwisu i wsparcia posprzedażowego dla nowej platformy ITSM (IT Service Management) lub funkcjonalnie zbliżonego rozwiązania, które będzie wspierać m.in. zarządzanie zgłoszeniami/incydentami, bazę wiedzy, raportowanie i monitorowanie SLA. Wdrażany System musi umożliwiać integrację z istniejącymi systemami Zamawiającego (m.in. Active Directory, systemy monitoringu, ewidencji majątku, narzędzia do automatyzacji, system kadrowy), być skalowalny i bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z RODO, oraz politykami bezpieczeństwa informacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung867196-2025
Interne KennungKAP.2710.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPublikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 541766-2025 z dnia 19.08.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48613000 Elektronische Datenverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje możliwość zastosowania Prawa opcji. 1. Realizacja prawa opcji polegać będzie na dodatkowych dostawach 2 000 szt. agentów oraz 120 dostępów administracyjnych do konsoli zarządzającej. 2. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego Prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 3.Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji Umowy, z zastrzeżeniem postanowień § 8 Umowy. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do realizacji zamówienia w zakresie Prawa opcji i w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 5. Szczegółowe informacje i zasady skorzystania z Prawa opcji zawarte zostały w § 5 Wzoru umowy, który stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.