2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na realizaci oprav a investic na silnicích II. a III. tříd v Kraji Vysočina 2025-2027
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a sedmi dodavateli, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na stavební práce. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v kraji Vysočina.
Interne Kennung: KSUSVRD0125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112400 Aushubarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221220 Durchlässe, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 34928110 Straßen-Leitplanken, 44212120 Konstruktionen für Brücken, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Rámcová dohoda pro oblast okresu Havlíčkův Brod
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 1 zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v okrese Havlíčkův Brod. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 34928110 Straßen-Leitplanken, 44212120 Konstruktionen für Brücken, 77211400 Fällen von Bäumen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112400 Aushubarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45221220 Durchlässe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona, a to v podobě indexační doložky (blíže viz návrh rámcové dohody), (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Rámcová dohoda pro oblast okresu Jihlava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 2 zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v okrese Jihlava. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Rámcová dohoda pro oblast okresu Pelhřimov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 3 zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v okrese Pelhřimov. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Rámcová dohoda pro oblast okresu Třebíč
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 4 zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v okrese Třebíč. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 – Rámcová dohoda pro oblast okresu Žďár nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 5 zadávacího řízení budou opravy na silnicích II. a III. tříd v okrese Žďár nad Sázavou. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).