2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa modernizacja budynków mieszkalnych przy ul. Ząbkowskiej 19
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej modernizacji budynków mieszkalnych przy ul. Ząbkowskiej 19 w Warszawie. Celem realizacji zamówienia jest uzyskanie w wyniku modernizacji efektu w postaci przywrócenia budynków do użytkowania zgodnego z obowiązującymi przepisami (według stanu na dzień wydania decyzji o pozwoleniu na budowę) i aktualnej wiedzy technicznej i standardów technicznych oraz kompleksowego zagospodarowania terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i sposób realizacji określa specyfikacja warunków zamówienia wraz z dokumentami stanowiącymi jej integralną część tj.: Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 6 do swz, Dokumentacja Projektowa szczegółowo określona w Rozdziale XXI ust 7 Specyfikacji Warunków Zamówienia (Załączniki od Nr 7 do Nr 53) z zastrzeżeniem, że Przedmiary stanowiące Załączniki od Nr 50 do Nr 53 stanowią materiał pomocniczy i nie są podstawą do dokonania wyceny przedmiotu zamówienia, Projektowanymi postanowieniami umowy wraz z załącznikami – Załącznik Nr 5 do swz.
Interne Kennung: DNZP.260.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) NR 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie: Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen