206098-2025 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – System dystrybucji biletów wraz z kasownikami do obecnych autobusów ON i CNG i autobusów elektrycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem dystrybucji biletów wraz z kasownikami do obecnych autobusów ON i CNG i autobusów elektrycznych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu dystrybucji i kontroli biletów wraz z kasownikami do obecnych autobusów ON i CNG i autobusów elektrycznych, w szczególności: 1)dostawa, montaż i uruchomienie systemu dystrybucji i kontroli biletów, w skład którego wchodzi: a) System Centralny, b)Punkt Obsługi Pasażera i Personalizacji SKK, c)Punkty zakupu e-biletów SKK, d)Internetowy Portal Pasażera, e)Karty SKK, f)Kasowniki trzyfunkcyjne w autobusach, g)Kontrola biletów, h)E-magazyn biletów - opcjonalnie (wyposażenie systemu w e-magazyn będzie premiowane przy ocenie złożonych ofert) 2)przeprowadzenie szkoleń osób wskazanych przez operatora suwalskiej komunikacji miejskiej, 3)przekazanie pełnej dokumentacji projektowej, technicznej, serwisowej, jakościowej i eksploatacyjnej wszystkich urządzeń i instalacji dostarczonych i zamontowanych w ramach zamówienia, dostarczenie systemu otwartego, z możliwością integracji z systemem Suwalskiej Karty Mieszkańca pod kątem wprowadzania danych zbiorowych jak np. uprawnienia grupy do zniżek zakupionych biletów przez osoby uprawnione. 4)świadczenie usługi utrzymania, wsparcia i serwisu dostarczonego systemu oraz serwisu dostarczonych urządzeń. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 3.W ramach działań informacyjnych i promocyjnych projektu wymaga się, aby Wykonawca zamieścił wewnątrz i na zewnątrz każdego autobusu naklejki zgodnie z Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 w zakresie informacji i promocji. 4.Zamówienie dotyczy projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle, 30144200 Kartenautomaten, 30123100 Fahrscheinentwerter, 30233300 Chipkartenleser, 31712113 Karten mit integrierten Schaltungen, 64216200 Elektronische Informationsdienste, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30232100 Drucker und Plotter, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu dystrybucji i kontroli biletów wraz z kasownikami do obecnych autobusów ON i CNG i autobusów elektrycznych, w szczególności: 1)dostawa, montaż i uruchomienie systemu dystrybucji i kontroli biletów, w skład którego wchodzi: a)System Centralny, b)Punkt Obsługi Pasażera i Personalizacji SKK, c)Punkty zakupu e-biletów SKK, d)Internetowy Portal Pasażera, e)Karty SKK, f)Kasowniki trzyfunkcyjne w autobusach, g)Kontrola biletów, h)E-magazyn biletów - opcjonalnie (wyposażenie systemu w e-magazyn będzie premiowane przy ocenie złożonych ofert) 2)przeprowadzenie szkoleń osób wskazanych przez operatora suwalskiej komunikacji miejskiej, 3)przekazanie pełnej dokumentacji projektowej, technicznej, serwisowej, jakościowej i eksploatacyjnej wszystkich urządzeń i instalacji dostarczonych i zamontowanych w ramach zamówienia, dostarczenie systemu otwartego, z możliwością integracji z systemem Suwalskiej Karty Mieszkańca pod kątem wprowadzania danych zbiorowych jak np. uprawnienia grupy do zniżek zakupionych biletów przez osoby uprawnione. 4)świadczenie usługi utrzymania, wsparcia i serwisu dostarczonego systemu oraz serwisu dostarczonych urządzeń. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. 3.W ramach działań informacyjnych i promocyjnych projektu wymaga się, aby Wykonawca zamieścił wewnątrz i na zewnątrz każdego autobusu naklejki zgodnie z Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 w zakresie informacji i promocji. 4.Zamówienie dotyczy projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027.
Interne KennungZP.271.4.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle, 30144200 Kartenautomaten, 30233300 Chipkartenleser, 30123100 Fahrscheinentwerter, 31712113 Karten mit integrierten Schaltungen, 64216200 Elektronische Informationsdienste, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30232100 Drucker und Plotter, 80511000 Ausbildung des Personals