See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/9/26/LSOI/LO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii ogólnej/ onkologicznej/ naczyniowej na Oddziale Chirurgii Onkologicznej I i II, w Poradni Onkologicznej oraz w Poradni Chirurgii Onkologicznej wraz z pełnieniem funkcji Zastępcy Kierownika na Oddziale Chirurgii Onkologicznej I na rzecz pacjentów DCOPiH
Beschreibung: Przyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej z podziałem na trzy zadania w zakresie chirurgii ogólnej/ onkologicznej/ naczyniowej na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia. 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii ogólnej/ onkologicznej na oddziale Chirurgii Onkologicznej I, w Poradni Onkologicznej oraz w Poradni Chirurgii Onkologicznej wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji Zastępcy Kierownika na Oddziale Chirurgii Onkologicznej I DCOPiH we Wrocławiu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 2) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii ogólnej/ naczyniowej na oddziale Chirurgii Onkologicznej I, w Poradni Onkologicznej oraz w Poradni Chirurgii Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii ogólnej/ onkologicznej na oddziale Chirurgii Onkologicznej I i II, w Poradni Onkologicznej oraz w Poradni Chirurgii Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KO/L/9/26/LSOI/LO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii ogólnej/ onkologicznej/ naczyniowej na Oddziale Chirurgii Onkologicznej I i II, w Poradni Onkologicznej oraz w Poradni Chirurgii Onkologicznej a także pełnienie funkcji Zastępcy Kierownika na Oddziale Chirurgii Onkologicznej I na rzecz pacjentów DCOPiH