2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-106.2 Kontejnerová elektrocentrála 250 kVA (200 kW PRIME) – 2 ks
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení dvou (2) kusů nových kontejnerových elektrocentrál 250 kVA (200 kW PRIME) - kontejnerové energetické centrum (dále také „KEC“). KEC je určeno pro zabezpečení dodávky elektrické energie do objektů a budov při mimořádných událostech, zejména při výpadku elektrické energie. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 17191/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Č. j.: 17968/25 - SSHR