2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Drukwerk
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wil per Perceel één (1) Raamovereenkomst afsluiten met een Opdrachtnemer voor al het drukwerk binnen CVO door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ voor Perceel 1 en waar de ‘inschrijving met de laagste prijs’ voor Perceel 2 het uitgangspunt is. Deze opdracht is verdeeld in twee Percelen: 1. Drukwerk (huisstijl en promotioneel): de aanbestedende dienst zal voor Perceel 1 maximaal één inschrijver contracteren. Een tweede gegunde partij zal volgens de wachtkamerregeling ingezet worden. 2. Proefwerk drukwerk: voor Perceel 2 wil de aanbestedende dienst maximaal één inschrijver contracteren. Een tweede gegunde partij zal volgens de wachtkamerregeling ingezet worden. De inwerkingtreding van de overeenkomst is gepland op 01/ 07/ 2025 en heeft een looptijd tot en met 01/ 07/ 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging onder gelijkblijvende condities en voorwaarden door CVO van tweemaal 1 jaar.
Interne Kennung: EA2024-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huisstijl- en promotioneel drukwerk
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wil per Perceel één (1) Raamovereenkomst afsluiten met een Opdrachtnemer voor al het drukwerk binnen CVO door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ voor Perceel 1 en waar de ‘inschrijving met de laagste prijs’ voor Perceel 2 het uitgangspunt is. Met deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst Opdrachtnemer(s) te contracteren die in staat is/zijn de dienstverlening naar behoren (kwalitatief en concurrerend) te leveren, conform de eisen die in deze aanbestedingsdocumenten zijn vermeld. De samenwerking tussen alle partijen dient gekenmerkt te worden door plezierig persoonlijk contact, snelle levering tegen de beste prijs/kwaliteit verhouding, waarbij de beheerskosten tot een minimum beperkt blijven. Een inschrijving die betrekking heeft op onderdelen van de aanbesteding wordt niet in behandeling genomen. Er mag uiteraard wel op beide Percelen worden ingeschreven.
Interne Kennung: EA2025-004-P1
Los: LOT-0002
Titel: Proefwerk drukwerk
Interne Kennung: EA2025-004-P2