20627-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Spotřební zdravotnický materiál pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje 2024-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební zdravotnický materiál pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje 2024-2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ mezi zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení, na základě, které bude zadávána veřejná zakázka na dodávku spotřebního zdravotnického materiálu pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Předmětem plnění veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody je dodávka spotřebního zdravotnického materiálu určeného k poskytování přednemocniční neodkladné péče, v souladu s požadavky výzvy k podání nabídek, zejm. přílohou Technická specifikace, po dobu 2 let ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy.
Interne Kennung: SZM 2024-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Spotřební zdravotnický materiál pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje 2024-2026, část A. Zdravotnický materiál pro intenzivní péči
Interne Kennung: SZM 2024-2026 část A
Los: LOT-0003
Titel: Spotřební zdravotnický materiál pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje 2024-2026, část B. ostatní zdravotnický materiál
Interne Kennung: SZM 2024-2026 část B