2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie asysty technicznej licencjonowanego oprogramowania ODPN/OSON oraz hostingu i administrowania danych na serwerach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie prowadzenia asysty technicznej licencjonowanego oprogramowania ODPN/OSON oraz hostingu i administrowania danych na serwerach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz we wzorze umowy Załącznik nr 7 do SWZ. Termin wykonania zamówienia: od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2029 r.
Vorherige Bekanntmachung: 742683-2025
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.129.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy