2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a opravy elektro – silnoproud
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění údržby a oprav (vč. souvisejících dodávek) silnoproudých systémů a zařízení a kabelových tras náležejících k infrastruktuře spravované ŘSD s. p., pro zajištění jejich spolehlivého provozu. Cílem je zejména zajištění bezporuchového chodu napájecích bodů pro napájení telematických systémů dálnice (DIS – SOS, kamerový systém, meteostanice, automatické sčítače, jednotlivé komunikační bloky, MX rozvaděče, el. závory, ZPI a PDZ, technologické místnosti).
Vorherige Bekanntmachung: 736029-2023
Interne Kennung: 01CS-000379
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001