206320-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Bewegingsapplicatie inclusief beloningen voor burgers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBewegingsapplicatie inclusief beloningen voor burgers
BeschreibungEen bewegingsapplicatie die inwoners stimuleert om meer te bewegen, met een speciale focus op mensen met een lage sociaaleconomische status (SES). De app moet beweging registreren en gebruikers belonen met punten op basis van hun activiteiten. Deze punten moeten vervolgens besteed kunnen worden bij lokale ondernemers aan gezonde producten, diensten of activiteiten. Het systeem moet gebruiksvriendelijk zijn, fraude voorkomen en stimuleren dat gebruikers langdurig betrokken blijven. Daarnaast moet de applicatie flexibel inzetbaar zijn binnen gemeentelijke initiatieven en eenvoudig koppelbaar met bestaande systemen. De aangeboden oplossing en bijbehorende dienstverlening dient gedurende de gehele looptijd te voldoen conform de aanbestedingsstukken inclusief alle bijlagen. Zie beschrijvend document hoofdstuk 2.
Interne KennungBV2023-0070
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie beschrijvend document.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsopties