2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 34% roztoku CaCl2 pro potřeby zimní údržby
Beschreibung: Předmětem VZ je zajištění opakovaných nákupů 34% roztoku CaCl2 (technický roztok), který je používán ke zkrápění vozovek při výkonu zimní údržby při teplotách, kdy nelze použít běžné posypové materiály (sůl + solanka).
Vorherige Bekanntmachung: 666707-2023
Interne Kennung: 80SD000732
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312120 Chloride
5. Los
Los: LOT-0001