2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky pohonných hmot do vlastních úložišť pro roky 2025 až 2027
Beschreibung: Předmětem plnění VZ zadávaných na základě uzavřených rámcových dohod jsou průběžné dodávky pohonných hmot do vlastních úložišť na období 2025 až 2027 pro jednotlivé veřejné zadavatele z resortu Ministerstva vnitra, kdy konkrétní plnění budou poskytována na základě kupních smluv uzavíraných jednotlivými veřejnými zadavateli.
Interne Kennung: MV-97310/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění VZ zadávaných na základě uzavřených rámcových dohod jsou průběžné dodávky pohonných hmot do vlastních úložišť na období 2025 až 2027 pro jednotlivé veřejné zadavatele z resortu Ministerstva vnitra, kdy konkrétní plnění budou poskytována na základě kupních smluv uzavíraných jednotlivými veřejnými zadavateli.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na dodávky benzínu Natural 95 do vlastních úložišť pro roky 2025 až 2027
Beschreibung: Předmětem plnění VZ zadávané na základě uzavřené rámcové dohody jsou průběžné dodávky benzínu Natural 95 do vlastních úložišť v období 2025 až 2027 pro jednotlivé veřejné zadavatele z resortu Ministerstva vnitra.
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na dodávky nafty motorové do vlastních úložišť pro roky 2025 až 2027
Beschreibung: Předmětem plnění VZ zadávané na základě uzavřené rámcové dohody jsou průběžné dodávky nafty motorové do vlastních úložišť v období 2025 až 2027 pro jednotlivé veřejné zadavatele z resortu Ministerstva vnitra.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)