2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP-12-SKW-2025-Dostawa przedmiotów wyekwipowania i oporządzenia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów wyekwipowania i oporządzenia wyprodukowanych na podstawie Wojskowych Dokumentacji Techniczno – Technologicznych (WDTT) i zgodnych z aktualnymi wzorami przedmiotów, obowiązujących w Ministerstwie Obrony Narodowej. Wykonawca dostarczy przedmioty zamówienia wyprodukowane na podstawie WDTT oraz aktualnych wzorów potwierdzonych przez Wojskowy Ośrodek Badawczo – Wdrożeniowy Służby Mundurowej w Łodzi 90-613, ul. Gdańska 89 (WOBW SM) do produkcji seryjnej. Część nr 1 – dostawa zasobnika piechoty górskiej – 350 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji; zgodnie z WDTT – 987B/MON - załącznik nr 2.1 do SWZ, kod CPV – 18931100 Część nr 2 - dostawa śpiworów – 500 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji; zgodnie z WDTT – 729B/MON - załącznik nr 2.2 do SWZ, kod CPV – 39522540 Część nr 3 - dostawa lekkiego pasa taktycznego – 170 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji; zgodnie z WDTT – 988B/MON - załącznik nr 2.3 do SWZ, kod CPV – 18143000
Interne Kennung: ZP-12-SKW-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony prowadzony na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11.09.2019 r. „Prawo zamówień publicznych” (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona tylko i wyłącznie oceny ofert pod kątem przesłanek odrzucenia oferty (art. 226 ust. 1 ustawy) oraz kryteriów oceny ofert opisanych w SWZ, po czym dopiero wyłącznie w odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zbada czy nie podlega on wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający w toku czynności oceny ofert nie dokonuje podmiotowej oceny wszystkich Wykonawców (ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu, braku podstaw do wykluczenia), w tym nie bada wstępnych oświadczeń Wykonawców, składanych na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej JEDZ. W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa pkt. 3 powyżej, na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, Zamawiający żąda oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. W takim przypadku, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy. Wyłącznie w odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta zostanie oceniona jako najkorzystniejsza, Zamawiający dokona oceny podmiotowej Wykonawcy, tj. zażąda w wezwaniu przedłożenia podmiotowych środków dowodowych wymienionych w Rozdziale IX w pkt. 3 SWZ, w tym oświadczenia wstępnego (JEDZ), zgodnie z zapisami Rozdziału IX pkt. 1 SWZ. Zgodnie z art. 257 ustawy, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej – art. 227 ustawy. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej – art. 311 ustawy. Zamawiający nie zamierza ustanawiać dynamicznego systemu zakupów – art. 316 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18931100 Rucksäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zasobnik piechoty górskiej (WDTT 987B/MON)
Beschreibung: 350 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji; zgodnie z WDTT – 987B/MON - załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Śpiwór (WDTT 729B/MON)
Beschreibung: 500 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji; zgodnie z WDTT – 729B/MON - załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: lekki pas taktyczny (WDTT 988B/MON)
Beschreibung: 170 szt.+ do 50 szt. ramach prawa opcji;
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung