See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-070/2026 Dostarczenie subskrypcji oprogramowania na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej na lata 2026 - 2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie subskrypcji oprogramowania na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej na lata 2026 - 2029. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. 5. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy – dostawa będzie realizowana w okresie 36 miesięcy. Udostępnienie przedmiotu umowy nastąpi nie później niż 14 dni od dnia podpisania umowy Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 01/07/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Interne Kennung: SZP/243-070/2026 Dostarczenie subskrypcji oprogramowania na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej na lata 2026 - 2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-070/2026 Dostarczenie subskrypcji oprogramowania na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej na lata 2026 - 2029 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie subskrypcji oprogramowania na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej na lata 2026 - 2029. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. 5. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy – dostawa będzie realizowana w okresie 36 miesięcy. Udostępnienie przedmiotu umowy nastąpi nie później niż 14 dni od dnia podpisania umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zamawiający przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: LotA_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. 1. W ramach niniejszego postępowania Zamawiającemu przysługuje prawo opcji polegające na możliwości zlecenia w ramach dodatkowych zamówień, będących zwiększeniem podstawowego i obowiązkowego zakresu przedmiotu zamówienia, wg zakresu wskazanego w Załączniku nr 6 do SWZ, opisanego jako Konfiguracja opcjonalna. 2. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji - złożenie odpowiedniego zamówienia opcjonalnego. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji znajdują się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w OPZ. 4. Zamawiający w ramach prawa opcji może złożyć zamówienie przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy.