2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie lokalnego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej na terenie Gminy Brzeg.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym drogowym na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Brzeg istniejących w dniu zawarcia umowy oraz planowanych w okresie obowiązywania umowy.
Interne Kennung: BI.7243.8.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)