206541-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miast: Poznań i Katowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miast: Poznań i Katowice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miast Białegostoku i Szczecina, w podziale na zadania. Zadanie 1 – Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Poznań. Zadanie 2 - Świadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Katowice
Interne Kennung7/>PU/2026/EMi
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Poznań
BeschreibungŚwiadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Poznań
Interne Kennung7/>PU/2026/EMi - zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Katowice
BeschreibungŚwiadczenie usług serwisowych w latach 2026-2029 dla pojazdów służbowych będących w dyspozycji CBA na terenie miasta Katowice
Interne Kennung7/>PU/2026/EMi - zadanie nr 2