See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń
Beschreibung: Dostawa sprzętu endowaskularnego dla potrzeb Sali Hybrydowej Oddziału Chirurgii Naczyń - 29 zadań asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 561431-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Prowadniki do PTA 0,014” - 100 szt.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Stent do naczyń obwodowych uwalniający lek (sirolimus) – 20 szt.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Cewnik balonowy do naczyń obwodowych uwalniający lek (sirolimus) – 30 szt.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Połączenia pomostowe tętnicy szyjnej (shunt) – 10 szt.