See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i wędlin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wędlin do Szkoły Policji w Pile. 2. Postępowanie zostało podzielone na trzy części: CZĘŚĆ NR 1 – wieprzowina i wołowina; CZĘŚĆ NR 2 – drób; CZĘŚĆ NR 3 – wędliny. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną część, lub więcej części zamówienia. Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej odrębnie dla każdej z części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia DLA CZĘŚCI NR 1 - wieprzowina i wołowina: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. DLA CZĘŚCI NR 2 - drób: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2B do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. DLA CZĘŚCI NR 3 - wędliny: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2C do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. 5. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. 6. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. 7. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania aktualnego zaświadczenia o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli właściwych władz – zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1448) lub aktualnej decyzji administracyjnej o wpisie do rejestru zakładów albo o zatwierdzeniu zakładu wydanej przez powiatowego lekarza weterynarii wraz z nadanym numerem identyfikacyjnym zgodnie z art. 21 ust. 4 ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 872). Wykonawca musi podlegać stałemu nadzorowi właściwych władz. 8. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. 9. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. 10. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 736084-2025
Interne Kennung: 567/JZ-357/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wieprzowina i wołowina
Beschreibung: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. 3) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego (karty produktu) dla pozycji nr 2 Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, stanowiącej załącznik nr 2A do SWZ - flaki wołowe.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15111100 Rindfleisch
Menge: 14 770 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Drób
Beschreibung: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2B do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Menge: 19 200 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Wędliny
Beschreibung: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2C do SWZ. Załącznik ten stanowi część oferty, a zatem musi zostać złożony z zachowaniem formy przewidzianej dla oferty. 2) Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. 3) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych (kart produktów) dla wszystkich pozycji wymienionych w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, stanowiącej załącznik nr 2C do SWZ. 4) Zamawiający żąda złożenia, przed upływem terminu składania ofert, próbek przedmiotu zamówienia w zakresie wszystkich pozycji asortymentowych wymienionych w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, stanowiącej załącznik nr 2C do SWZ, w celu oceny zgodności z opisem przedmiotu zamówienia oraz oceny jakości w kryterium oceny ofert: „jakość”.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Menge: 16 750 Kilogramm