206603-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – PROVEDENÍ STAVEBNĚ TECHNICKÉHO A STAVEBNĚ HISTORICKÉHO PRŮZKUMU STARÉ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD V PRAZE-BUBENČI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROVEDENÍ STAVEBNĚ TECHNICKÉHO A STAVEBNĚ HISTORICKÉHO PRŮZKUMU STARÉ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD V PRAZE-BUBENČI
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení komplexního stavebně-technického a stavebně-historického průzkumu objektů Staré čistírny odpadních vod v Bubenči („SČOV“), tedy zejména identifikovat historickou hodnotu a zvolený přístup k jejímu zachování, stavebně-technické vady, omezení a poruchy, určit jejich závažnost a naléhavost řešení. Součástí předmětu plnění je dále podrobné pasportizační zpracování dochovaných strojů, technologických zařízení a historického vybavení. Výsledné výstupy budou sloužit jako podklady pro projektovou dokumentaci celkové rekonstrukce. Objekt SČOV je od roku 2010 zapsán jako národní kulturní památka1. Zároveň je na indikativním seznamu UNESCO a současně představuje kotevní bod v rámci systému evropských cest průmyslového dědictví ERIH (European Route of Industrial Heritage). Při zahájení zadávacího řízení i po celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky bude objekt SČOV provozován společností Trade Centre Praha a.s. V rámci provozování je objekt přístupný veřejnosti a zároveň se v něm provozují neveřejné akce či je využíván filmaři. To může mít vliv na přístup do objektů SČOV. Dodavatel byl měl i tyto souvislosti týkající se provozu SČOV reflektovat při koncipování své nabídky do zadávacího řízení. Zadavatel má zájem SČOV v budoucnu využívat jako multifunkční centrum pro širokou veřejnost, a to při zachování jejího charakteru a způsobem, aby byla zajištěna její dlouhodobá udržitelnost. I z těchto důvodů bude mít vybraný dodavatel zejména povinnost průběžně spolupracovat nejen se Zadavatelem ale rovněž i s dalším dodavatelem návrhu ideového řešení dlouhodobého využití SČOV, a to v případě, bude-li Zadavatelem pověřen konkrétní zpracovatel ideového řešení, se kterým bude mít Zadavatel uzavřenou samostatnou (jinou) smlouvu. Bez ohledu na uvedené platí, že vybraný dodavatel bude plnit a odpovídat za závazky dle smlouvy přímo Zadavateli, se kterým musí v maximální míře spolupracovat. Dodavatel této veřejné zakázky bude mít zejména povinnost průběžně informovat dodavatele ideového řešení o průběžných výsledcích průzkumů. Bližší podrobnosti o předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Detailní popis předmětu plnění. Více viz ZD.
Interne KennungPRŮZKUM STARÉ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD V PRAZE-BUBENČI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001