See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I WAPNA SODOWANEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I WAPNA SODOWANEGO, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: ZP/30/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24112200 Stickstoffoxide, 44921200 Kalk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Gazy medyczne – część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Gazy medyczne – część 1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24112200 Stickstoffoxide
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Gazy medyczne – część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - Gazy medyczne – część 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Wapno sodowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa - wapno sodowane, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 44921200 Kalk