See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa i transport na koszt Wykonawcy odczynników chemicznych, materiałów: referencyjnych, odniesienia, standardów, preparatów do dezynfekcji i konserwacji wyposażenia do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych części znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia). Pakiet II.1 – Materiały referencyjne i odniesienia wykorzystywane do badań wody Pakiet II.2 – Materiały do konserwacji wyposażenia Pakiet II.3 – Materiały referencyjne Pakiet II.4 – Materiały referencyjne oraz wzorce substancji Pakiet II.5 – Wzorce wykorzystywane w chromatografii gazowej Pakiet II.6 – Cystostatyki Pakiet II.7 – Mykotoksyny I Pakiet II.8 – Mykotoksyny II Pakiet II.9 – Materiały odniesienia Barwniki Pakiet II.10 – Bufory do badań HPLC Pakiet II.11 – Odczynniki LC-MS Pakiet II.12 – Roztwory wzorcowe metali Pakiet II.13 – Roztwory wzorcowe, odczynniki i materiały do badań chemicznych Pakiet II.14 – Roztwory wzorcowe do ICP-MS Pakiet II.15 – Roztwory stężonych kwasów do ICP-MS Pakiet II.16 – Standardy redox i wzorce konduktometryczne Pakiet II.17 – Rozpuszczalniki wykorzystywane w chromatografii cieczowej Pakiet II.18 – Rozpuszczalniki Pakiet II.19 – Odważki analityczne i roztwory mianowane Pakiet II.20 – Roztwory stężonych kwasów Pakiet II.21 – Materiały do badań chemicznych Pakiet II.22 – Preparaty dezynfekcyjne do skóry i blatów Pakiet II.23 – Bufory pH I Pakiet II.24 – Bufory pH II Pakiet II.25 – Odczynniki I Pakiet II.26 – Odczynniki nieorganiczne I Pakiet II.27 – Odczynniki nieorganiczne II Pakiet II.28 – Odczynniki nieorganiczne III Pakiet II.29 – Odczynniki organiczne I Pakiet II.30 – Odczynniki organiczne II. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych : w pakiecie nr II.1– II.30 dopuszcza się składanie ofert częściowych do całego pakietu.
Interne Kennung: OA.272.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet II.1: Materiały referencyjne i odniesienia wykorzystywane do badań wody
Beschreibung: Materiały referencyjne i odniesienia wykorzystywane do badań wody
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II.2: Materiały do konserwacji wyposażenia
Beschreibung: Materiały do konserwacji wyposażenia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet II.3: Materiały referencyjne
Beschreibung: Materiały referencyjne
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet II.4: Materiały referencyjne oraz wzorce substancji
Beschreibung: Materiały referencyjne oraz wzorce substancji
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet II.5: Wzorce wykorzystywane w chromatografii gazowej
Beschreibung: Wzorce wykorzystywane w chromatografii gazowej
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet II.6: Cystostatyki
Beschreibung: Cystostatyki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet II.7: Mykotoksyny I
Beschreibung: Mykotoksyny I
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet II.8: Mykotoksyny II
Beschreibung: Mykotoksyny II
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet II.9: Materiały odniesienia Barwniki
Beschreibung: Materiały odniesienia Barwniki
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet II.10: Bufory do badań HPLC
Beschreibung: Bufory do badań HPLC
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet II.11: Odczynniki LC-MS
Beschreibung: Odczynniki LC-MS
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet II.12: Roztwory wzorcowe metali
Beschreibung: Roztwory wzorcowe metali
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet II.13: Roztwory wzorcowe, odczynniki i materiały do badań chemicznych
Beschreibung: Roztwory wzorcowe, odczynniki i materiały do badań chemicznych
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet II.14: Roztwory wzorcowe do ICP-MS
Beschreibung: Roztwory wzorcowe do ICP-MS
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet II.15: Roztwory stężonych kwasów do ICP-MS
Beschreibung: Roztwory stężonych kwasów do ICP-MS
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet II.16: Standardy redox i wzorce konduktometryczne
Beschreibung: Standardy redox i wzorce konduktometryczne
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet II.17: Rozpuszczalniki wykorzystywane w chromatografii cieczowej
Beschreibung: Rozpuszczalniki wykorzystywane w chromatografii cieczowej
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet II.18: Rozpuszczalniki
Beschreibung: Rozpuszczalniki
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet II.19: Odważki analityczne i roztwory mianowane
Beschreibung: Odważki analityczne i roztwory mianowane
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet II.20: Roztwory stężonych kwasów
Beschreibung: Roztwory stężonych kwasów
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet II.21: Materiały do badań chemicznych
Beschreibung: Materiały do badań chemicznych
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet II.22: Preparaty dezynfekcyjne do skóry i blatów
Beschreibung: Preparaty dezynfekcyjne do skóry i blatów
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet II.23: Bufory pH I
Beschreibung: Bufory pH I
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet II.24: Bufory pH II
Beschreibung: Bufory pH II
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet II.25: Odczynniki I
Beschreibung: Odczynniki I
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet II.26: Odczynniki nieorganiczne I
Beschreibung: Odczynniki nieorganiczne I
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet II.27: Odczynniki nieorganiczne II
Beschreibung: Odczynniki nieorganiczne II
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet II.28: Odczynniki nieorganiczne III
Beschreibung: Odczynniki nieorganiczne III
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet II.29: Odczynniki organiczne I
Beschreibung: Odczynniki organiczne I
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet II.30: Odczynniki organiczne II
Beschreibung: Odczynniki organiczne II