2. Verfahren
Verfahren
Titel: Textielverzorging
Beschreibung: Deze Europese aanbesteding betreft Textielverzorging van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De ARR heeft als onderdeel van de VRR behoefte aan een partner die voor haar textiel (lakens, spreidekens handdoeken e.d.m.) levert, wast en logistieke dienstverlening daaromtrent uitvoert. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 668637
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Er kan maximaal twee (2) maal door de VRR verlengd worden met een periode van één (1) jaar, onder gelijkblijvende voorwaarden.