2. Verfahren
Verfahren
Titel: REVITALIZACE ZÁMECKÉHO PARKU V PETROVICÍCH U KARVINÉ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zhotovení sadových úprav, kácení dřevin a přípravy území dle projektové dokumentace a soupisu prací včetně dodávek potřebných materiálů, výrobků, konstrukcí, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla a provedení všech činností a prací v areálu parku u zámku Prstná č. p. 1., který je kulturní památkou evidovanou pod rejstř. č. ÚSKP ČR 19925/8-814. Blíže viz ZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz obchodní podmínky