See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa w pozostałych Oddziałach Szpitala w sytuacjach wynikających z zapotrzebowania Udzielającego zamówienia.
Beschreibung: 3. PRZEDMIOT KONKURSU 3.1 Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa w pozostałych Oddziałach Szpitala w sytuacjach wynikających z zapotrzebowania Udzielającego zamówienia. 3.2 Świadczenia zdrowotne będą udzielane w dni powszednie, w soboty, niedziele oraz w dni wolne od pracy: - przez 12 godzin tj. od godziny 7 00 do godziny 19 00 lub od godziny 19 00 do godziny 7 00 lub przez 24 godziny tj. od godziny 7 00 do godziny 7 00 na podstawie harmonogramu sporządzonego przez Koordynatora/Z-cę Koordynatora lub inną osobę upoważnioną przez Dyrektora Udzielającego zamówienie. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek, w których udzielane będą świadczenia zdrowotne w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 - Medyczne usługi szpitalne CPV 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny
Interne Kennung: DK/197/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen