206896-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym.
BeschreibungDostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. dostarczenie, opracowanie projektu technicznego infrastruktury serwerowej, dostarczenie, zainstalowane, uruchomienie, skonfigurowanie i wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ),warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungPN-8/25/EP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungInfrastruktura serwerowa wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), warunki realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48822000 Computerserver, 31213300 Kabelverteilschrank
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Interne KennungCzęść 2