See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do badań immunohematologicznych techniką mikrokolumnową
Beschreibung: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do badań immunohematologicznych techniką mikrokolumnową. Pakiet Nr 1 – Dostawa odczynników do posiadanej linii technologicznej wraz z dzierżawą analizatora. Pakiet Nr 2 – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora. Pakiet Nr 3 – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora oraz analizatora „back up“. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz z tytułu prawa opcji. W zakresie niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie z tytułu art. art. 30 ust. 4 ustawy pzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora.
Beschreibung: Pakiet Nr 2 – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora.