2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS pro malé podniky zaměstnávající osoby znevýhodněné na trhu práce – jednoduché služby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou jednoduché služby, a to: • Úklidové práce v prostorách staveb / na staveništích, na kterých probíhá realizace stavebních prací pro Zadavatele coby investora • Úklidové práce na pozemních komunikacích ve správě Zadavatele. • Služby nakládání s odpadem a likvidace odpadu (kromě nebezpečného odpadu) o svoz a likvidace suti a odpadního stavebního materiálu ze staveb, na kterých probíhá realizace stavebních prací pro Zadavatele coby investora; o svoz a likvidace jiného odpadu. • Nestavební údržba stavebních konstrukcí opěrných a zárubních zdí a protihlukových stěn a stavebně propojených nebo (navazujících) konstrukcí, v předpokládaném rozsahu: o čištění stavebních konstrukcí tlakovou vodou. o odstranění usazenin, naplavenin a mechů. o odstranění náletové vegetace na stavební konstrukci a v jejím okolí. o čištění žlabů, odtokových otvorů a dalších prvků odvodnění. o mazání pohyblivých čepů, dveřních závěsů u únikových východů protihlukových stěn. o součástí plnění může být i lokální aplikace ochranného nátěru proti řasám a mechům. o součástí plnění bude i likvidace všech odpadů, které vzniknou v souvislosti s realizací veřejné zakázky. Účast v DNS je vyhrazena dodavatelům, kteří zaměstnávají osoby znevýhodněné na trhu práce, a to v počtu minimálně tři (3) osoby. Pro účely účasti v DNS prokáže dodavatel tuto skutečnost prostřednictvím čestného prohlášení. Za znevýhodněné osoby se pro účely DNS považují: • Osoby, které byly přede dnem podáním nabídky na dílčí plnění z DNS zařazeny do evidence uchazečů o zaměstnání vedené příslušným úřadem práce nepřetržitě po dobu alespoň pět (5) měsíců. • Osoby, které byly v posledních dvou (2) letech přede dnem podání nabídky na dílčí plnění z DNS zařazeny do evidence uchazečů o zaměstnání vedené příslušným úřadem práce v součtu alespoň pět (5) měsíců. • Osoby s nižší dosaženou kvalifikací, čímž se pro účely DNS rozumí nedokončené základní vzdělání, dokončené základní vzdělání, střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity i výučního listu (obory kategorie J rámcového vzdělávacího programu). • Osoby po propuštění z výkonu trestu odnětí svobody nebo alternativního trestu. • Osoby se záznamem v trestním rejstříku. • Osoby sociálně vyloučené nebo sociálním vyloučením ohrožené (osoby, které byly či jsou uživateli registrované sociální služby podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, osoby v postavení azylanta a účastníka řízení o udělení azylu na území ČR, osoby s kulturní a náboženskou odlišností a další osoby sociálně znevýhodněné). Zadavatel dále uvádí, že některé z dílčích zakázek zadávaných v rámci DNS budou vyhrazeny pro malé podniky ve smyslu Doporučení Komise o definici mikropodniků, malých a středních podniků č. 2003/361/ES ze dne 6. května 2003, tj. pro podniky, které mají maximálně 10 zaměstnanců a obrat nebo rozvahu nepřesahující 2 miliony EUR. Podrobnosti budou uvedeny v příslušných výzvách k podání nabídek.
Interne Kennung: 01CS-000397
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 98341130 Hauswartungsdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D5 Úklid ruční
Interne Kennung: 20ZA-003730