2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEOL etch platform
Beschreibung: De aankoop van een toestel voor het verwijderen van fotoresistlagen bij hoge temperatuur ofwel een nieuwe BEOL Etch Cluster. • 300mm Dry Etch/Strip Platform met 3 Procesmodules zoals hieronder beschreven: • Metaal Dry Etcher geschikt voor metaal, metaaloxiden en diverse HM (Hard Mask) etses • Diepe Si Etcher geschikt voor TSV (Through-Silicon Via) • Dry Stripper of Asher met waterdamp passivatie mogelijkheid Deze procesmodules zijn gericht op verschillende BEOL-toepassingen van legacy-technologieknooppunten tot N3 en verder.
Interne Kennung: JPA2025ID20A
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JPA2025ID20 a - 1
Interne Kennung: 1