207-2026 - Auftragsänderung
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa dwóch samochodów specjalnych z podnośnikiem hydraulicznym o wysokości ratowniczej min. 23 m
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch samochodów specjalnych z podnośnikiem hydraulicznym o wysokości ratowniczej min. 23 m
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów specjalnych z podnośnikiem hydraulicznym o wysokości ratowniczej min. 23 m. Pojazdy oraz zamontowane na nich wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, pierwszej jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający wymagania minimalne postawione przez Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, a szczegółowe warunki realizacji w załączniku nr 7 do SWZ: "wzór umowy". Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu zostały opisane w rozdziale IX SWZ.
Interne KennungWL.2370.1.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 Stück