See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor tijdelijke (huur)voorzieningen
Beschreibung: Een Raamovereenkomst, voor projecten, voor het (tijdelijk) bouw- en woonrijp maken, de levering en plaatsing van (huur)voorzieningen, sleutel klaar opleveren, verhuren, onderhouden, beheren en verwijderen van (huur)voorzieningen voor tijdelijke huisvesting ten behoeve van meerdere functies. Het op projectbasis uitvoeren van het (tijdelijk) bouw- en woonrijp maken, de levering en plaatsing van de units, sleutel klaar opleveren, verhuren, onderhouden, beheren en verwijderen van voorzieningen voor tijdelijke huisvesting ten behoeve van meerdere functies. De looptijd van de tijdelijke vergunning bedraagt per locatie altijd een periode van maximaal 15 jaar.
Interne Kennung: 808505
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tijdens een openbare procedure zijn geen of geen geschikte inschrijvingen ingediend, is het toegestaan een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging te volgen. De voorwaarden van de oorspronkelijke opdracht zijn niet wezenlijk gewijzigd.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1