20703-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (budynki A,B,C,D,E,F) wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą oraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w Żorach w rejonie Alei Zjednoczonej Europy, ul. Osińskiej i ul. Handlowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (budynki A,B,C,D,E,F) wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą oraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w Żorach w rejonie Alei Zjednoczonej Europy, ul. Osińskiej i ul. Handlowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (budynek A,B,C,D,E,F) wraz z dwupoziomowymi parkingami podziemnymi. Budynki zaprojektowane są w 3 zespołach- każdy po 2 budynki połączone ze sobą garażami podziemnymi. W każdym budynku znajdować ma się 90 mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu. Dodatkowo w budynku A zlokalizowane mają być pomieszczenia porządkowe oraz higieniczno-sanitarne dla osób sprzątających oraz pomieszczenia serwerowni. W pozostałych budynkach te pomieszczenia przeznaczone będą na cele pomieszczeń gospodarczych, technicznych lub magazynowych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (budynek A,B,C,D,E,F) wraz z dwupoziomowymi parkingami podziemnymi. Budynki zaprojektowane są w 3 zespołach- każdy po 2 budynki połączone ze sobą garażami podziemnymi. W każdym budynku znajdować ma się 90 mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu. Dodatkowo w budynku A zlokalizowane mają być pomieszczenia porządkowe oraz higieniczno-sanitarne dla osób sprzątających oraz pomieszczenia serwerowni. W pozostałych budynkach te pomieszczenia przeznaczone będą na cele pomieszczeń gospodarczych, technicznych lub magazynowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45211341 Bau von Wohnungen, 45233226 Bau von Zufahrtstraßen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45421148 Einbau von Toren, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien