See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 201-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 702600266
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03419000 Nutzholz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Bale iglaste obrzynane i nieobrzynane
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Deski iglaste obrzynane i okorkowe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Podkłady kopalniane iglaste typ OI i OII nasycone
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Podkłady do kolejek spągowych iglaste z otworem nienasycone
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Podkłady kolejowe iglaste typu P-OI nasycone
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Podkłady do kolejek spągowych iglaste bez otworu nienasycone