207185-2025 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – Raamovereenkomst voor het leveren van IV (Levo)Folinezuur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van IV (Levo)Folinezuur
Beschreibung: AZ Herentals treedt voor deze opdracht op als een aankoopcentrale in de zin van artikel 47 §2 en artikel 129 van de wet van 17 juni 2016. Dit betekent dat AZ Herentals in naam van de verschillende aanbestedende overheden voor deze opdracht in de hoedanigheid van aanbestedende overheid zal optreden. De aankoopcentrale zal de procedure voor overheidsopdrachten toepassen volgens de instructies en in naam en voor rekening van de betrokken aanbestedende overheden. Na afloop van de procedure zal de aankoopcentrale de overheidsopdracht gebeurlijk gunnen indien hierover consensus is bereikt door de aanbestedende overheden. Na afloop van de gunning dienen de aanbestedende overheden zelf een overeenkomst te sluiten met de aanbesteder aan wie de overheidsopdracht werd toegewezen. De aankoopcentrale is belast met de plaatsing en de sluiting van huidige opdracht teneinde te voldoen aan zijn eigen behoeften alsook aan deze van andere aanbestedende overheden hierna genoemd: Volgende entiteiten zijn potentiële afnemers van onderhavige opdracht van leveringen: - Ziekenhuis Geel - Ziekenhuis Mol - Ziekenhuis Turnhout - Ziekenhuis Herentals In voorkomend geval worden de bestellingen rechtstreeks door deze afnemers bij de leveranciers geplaatst. Eens één van de afnemers een bestelling heeft geplaatst, dan staat ook deze afnemer zelf in voor leiding en het toezicht op de opdracht (in de zin van artikel 1 van de algemene aannemingsvoorwaarden) en de algemene opvolging van de bestelling en verdere toepassing van het bestek en de algemene en bijzondere aannemingsvoorwaarden. Ook de levering en facturatie verloopt rechtstreeks naar deze afnemers. De nodige gegevens zullen ten gepaste tijde aan de leverancier worden overgemaakt. Het ziekenhuis dat optreedt als aankoopcentrale is op geen enkele wijze aansprakelijk voor de inhoud en afhandeling van de bestellingen van de andere afnemers. De leidend ambtenaar van de aankoopcentrale is de contactpersoon voor elke belangrijke correspondentie betreffende het verloop van de procedure.
Interne Kennung: PPP0QD-118/5014/TAXAN-010_2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TAXAN-010_2025_1