See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LS STRIPS - STRIPS / 2026
Beschreibung: Opstellen van een lijst van gekwalificeerde (erkende) leveranciers voor de levering van schakelbare en niet-schakelbare LS zekeringstrips die gebruikt worden voor het beveiligen en aansluiten van laagspanningsdistributiekabels, verdeelborden OV en/of als hoofdschakelaar van een LS bord of verdeelkast. De LS zekeringstrips zijn bedoeld om te worden opgesteld in distributiecabines of verdeelkasten. Voor deze productgroep wordt binnenkort een aankoopdossier gepland. We garanderen dat ieder dossier dat volledig en conform wordt ingediend uiterlijk op 31/05/2026, tijdig zal worden geanalyseerd om in aanmerking te kunnen komen voor deelname aan dit dossier. Geraamde omvang: ongeveer € 5.000.000 per jaar.
Interne Kennung: Fluvius - STRIPS / 2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fluvius - STRIPS / 2026 - 1
Interne Kennung: 1