See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zpracování projektové dokumentace – Rozšíření Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy, Zborovská, Turnov“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace na akci „Rozšíření Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy, Zborovská, Turnov“. Předmětem této zakázky je rovněž zajištění autorského dozoru.
Interne Kennung: ZZVZ/0050/24
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001